FOTO/ Pornostarja shqiptare: Më eksitojnë ....

FOTO/ Pornostarja shqiptare: Më eksitojnë ....

20:33, 20/01/2018

Pornostarja me origjinë shqiptare, e njohur me pseudonimin Alby Rydes, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një status në Instagram, ku zbulon se “e eksitojnë paratë”. 

Image

Pornostarja me origjinë shqiptare, e njohur me pseudonimin Alby Rydes, është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka postuar një status në Instagram, ku zbulon se “e eksitojnë paratë”.

E lindur më 16 nëntor të vitit 1993, Alby Rydes jeton në Miami, Florida.

Origjina e saj është e përzier, shqiptaro-kubaneze. 1.68 e gjatë dhe me forma për tu pasur zili, Rydes ka tatto të ndryshme në trup.

Përveçse si aktore në industrinë e seksit që prej vitit 2013, Alby punon gjithashtu edhe si modele.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment