FOTO +16/ Enca ngre temperaturat, nxjerr gjoksin sheshit

FOTO +16/ Enca ngre temperaturat, nxjerr gjoksin sheshit

15:25, 20/01/2018

Këngëtarja Enca Haxhia është artiste shumë e suksesshme shqiptare.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, përmes të cilave i mban të informuar fansat rreth aktiviteteve  që ajo bën, shkruan lajmi.net.

Në postimin e fundit, këngëtarja i ka uruar të gjithë për ditë të mbarë, por kishte zgjedhur një fotografi tejmase provokuese.

Në fotografinë e shkrepur 1 vit më parë, Enca Haxhia u shfaq pa pikë grimi dhe vetëm në sutjena të cila mezi ia mbanin gjoksin.

Për ndryshe, kënga e fundit nga Enca është “Ciao”, ndërsa ka paraljmëruar një projekt të ri me titullin “Dua”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment