FOTO/ Kim Kardashian del vetëm me sutjena në qytet

FOTO/ Kim Kardashian del vetëm me sutjena në qytet

23:22, 12/01/2018

Kim Kardashian ka treguar edhe njëherë, se është në gjendje që të bëjë çdo gjë, vetëm që të bije në sy.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe, në të cilat shfaqet e zhveshur, teksa po kryente obligimet e saj në qytet.

“Është e premte”, ka shkruar Kimi... Ndryshe, atë e shohim të veshur me një palë pantallona numër të madh, të kombinuar me këpucë dhe normalisht sutjena.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment