FOTO/ Princ Leka dhe Elia Zaharia përshëndesin të ftuarit

FOTO/ Princ Leka dhe Elia Zaharia përshëndesin të ftuarit

12:05, 08/10/2016
A+ Aa A-

Elia Zaharia, është kurorëzuar princeshë, pas celebrimit në Pallatin e Brigadave me Princin Leka II.

Ja fotot e tyre pasi dolën të përshëndesnin gjithë të ftuarit, nga salla e fronit ku u zhvillua celebrimi.

   

   

  © SYRI.net

  Lexo edhe:

  Tags

  Komentet

  Shto koment

  Denonco