FOTO/ 50-vjeçarja superseksi tregon format bombastike. Nuk do ta besoni, por ajo duket si 20-vjeçare

FOTO/ 50-vjeçarja superseksi tregon format bombastike. Nuk do ta besoni, por ajo duket si 20-vjeçare

19:13, 11/12/2017

Kjo është aktorja Elizabeth Hurley, e cila ka treguar asetet e saj me bikini rozë. Dhe këto fotografi ajo i ka publikuar në profilin personal në rrjetet sociale ku po bën “kërdinë”.

Ajo është duke i kaluar pushimet në Maldive, ndërsa sot ka bërë edhe fotografi me bikini rozë.

Edhe pse 52 vjeçe, ajo vazhdon të jetë njëra prej femrave më seksi dhe këtë e tregojnë fotot e saj të radhës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment