FOTO/ Pas Arilenës, nuk do e besoni me kë do të bashkëpunojë Flori Mumajesi!

FOTO/ Pas Arilenës, nuk do e besoni me kë do të bashkëpunojë Flori Mumajesi!

18:23, 11/12/2017

Vera e këtij viti duket se ishte mjaft e sukseshme për kantautorin, Florian Mumajesi.

Bashkëpunimet si “Karma” me Brunon dhe Klajdin apo “Nallane 3” me Arilena Arën, ishin dy nga projektet e suksesshme të tij.

Por revista Who ka mësuar se Flori Mumajesi ka gati bashkëpunimin e tij të radhës, por këtë herë me një tjetër kolege të tij.

Këtë herë bëhet fjalë për Dhurata Dorën, e cila ka publikuar pak ditë më parë klipin e saj të radhës, “Kesh, kesh”.

Për herë të parë Flori ka postuar në profilin e tij në Instagram këtë projekt të Dhuratës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment