Kastro Zizo: Puçra me qelb që duheni shtypur/ Gjebrea: Drejtoje gishtin nga vetja

Kastro Zizo: Puçra me qelb që duheni shtypur/ Gjebrea: Drejtoje gishtin nga vetja

19:25, 10/12/2017

Me një status në Facebook ditën e sotme Kastro Zizo shprehej i indinjuar për faktin që disa kolegë të tij nuk e kishin votuar me shumë pikë në "Kënga Magjike" e këtë çështje ai e ka hapur edhe sot në "E diela shqiptare".

"Më mirë më jep 0 pikë sesa 1 pikë", u shpreh Kastro ndërsa Ardit Gjebrea nxori listën e pikëve që ka dhënë Kastro dhe i tha të drejtojë gishtin nga vetja pasi edhe ai i ka dhënë shumë pak pikë për Klint Çollakun.

Në këtë moment ndërhyri edhe Klinti i cili tha se e dinte që Kastro nuk do e vlerësonte me shumë pikë edhe pse i kishte thënë që kënga ishte perfekte. Xing.al.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment