Catherine Zeta-Jones dhe Michael Douglas festojnë 17 vjetorin e martesës

Catherine Zeta-Jones dhe Michael Douglas festojnë 17 vjetorin e martesës

13:07, 19/11/2017

Është një ditë e veçantë për Catherine Zeta-Jones dhe Michael Douglas – ata po festojnë përvjetorin e tyre të 17-të të martesës.

Aktorja fituese e Oskarit shfrytëzoi Instagramin për të shkruar një mesazh të ëmbël për të bashkëshortin e saj dhe fëmijët Dylan dhe Carys.

“17 vjet më parë, i thashë “po” mikut tim më të mirë dhe babait më të mirë të fëmijëve tanë”, shkroi Catherine me një foto nga dasma e tyre.

“Gëzuar përvjetorin i dashur Michael, të dua”, shkroi ajo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment