Hekuran Krasniqi dhe Venom Seferi publikojnë këngën e re

Hekuran Krasniqi dhe Venom Seferi publikojnë këngën e re

12:06, 19/11/2017
Këngëtari Hekuran Krasniqi dje ka lansuar projektin e tij më të ri me titull "Pranoje".

Këtë herë, këngëtari vjen në bashkëpunim me Venom Seferin, kurse këngën e sollën të shoqëruar me videoklip, shkruan lajmi.net.

Kënga është ritmike dhe është punuar në studion e Hekuranit, ndërsa pjesë e klipit janë edhe Astrit Stafa dhe Agron Peni.

Para këtij projekti, Hekurani kishte publikuar këngën “Eja ti Haydi gel” në bashkëpunim me Gökten Yüksel dhe Astrit Shake it Drabuka Dj Juba, gjysmë shqip dhe gjysmë turqisht. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment