Fansi: 'Të hëngsha ***'! Bleona i jep përgjigjen 'epike'

Fansi: 'Të hëngsha ***'! Bleona i jep përgjigjen 'epike'

11:23, 19/11/2017

Bleona Qereti ishte e ftuar në "Xing me Ermalin" transmetuar dje, ku gjatë intervistës moderatori Ermal Mamaqi e sfidoi të shkonte me të në një qebabtore.

Bleona e pranoi sfidën dhe të dy shkuan në një qebabtore plot me meshkuj.

Sigurisht që Bleona mes gjithë atyre meshkujve tërhoqi vëmendjen ndërkohë që Ermali aty zhvilloi edhe rubrikën "Pyetjet nga Facebook".

Papritur në qebabtore ‘ikën dritat’ dhe një nga meshkujt aty i thotë Bleonës "Të hëngsha ***", duke shfrytëzuar situatën që ishte errësirë.

Por Bleonës nuk i shpëton asgjë dhe ju pëgjigj: "Hyr në radhë...".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment