VIDEO-FOTO +16/ Sfida e ‘çmendur’: Modelet detyrohen të zhvishen për...

VIDEO-FOTO +16/ Sfida e ‘çmendur’: Modelet detyrohen të zhvishen për...

11:12, 19/11/2017

Mund të kenë ngelur vetëm dy javë nga kompeticioni Austria’s Next Top Model. Megjithatë në këtë garë, femrat janë ballafaquar me disa nga sfidat më të vështira, ku si garuese për të qenë pjesë e “Next Top Model”, atyre u është dashur të pozojnë komplet të zhveshura.

Garueset të cilët po luftojnë njëra-tjetrën për të fituar një kontratë të modelimit, kishin vetëm 15 minuta kohë për të shkrepur fotografinë e tyre në pozicionin e duhur madje kur ato ishin komplet të zhveshura.

Modelet duhej me patjetër të shoqëroheshin për pozim edhe nga një partner i tyre mashkull po ashtu.

Disa nga këto sfida, shkruan Daily Mail, që disa garuese nuk patën mundësi të kalojnë, ato u ballafaquan me shumë presion dhe madje nuk ndalonin së qari.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment