Salsano Rrapi bëhet baba për herë të dytë

Salsano Rrapi bëhet baba për herë të dytë

10:19, 19/11/2017

Dy aktorët e njohur, Salsano Rapi dhe Erjona Kakeli, janë bërë dje prindër për herë të dytë.

Lajmin e bukur e ka dhënë vetë aktorja nëpërmjet rrjeteve sociale, ku ka publikuar duart e vogëlushes.

Dyshja jetojnë një dashuri 10-vjeçare dhe janë prindër edhe të një vajze tjetër.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment