FOTO/ Sot është një nga femrat më të bukura, ja si ka qenë në vitet `90 Eli Fara

FOTO/ Sot është një nga femrat më të bukura, ja si ka qenë në vitet `90 Eli Fara

21:22, 13/11/2017

Përveçse një nga këngëtaret me te mira, me zërin e mahnitshëm, ajo është edhe një nder femrat me te bukura shqiptare, qe i ka rezistuar kohës dhe për moshën qe ka i sfidon edhe të rejat. Por ja se si ka qene ne vitet 90 Eli Fara.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Vesa.14/11/2017 07:11

Duket sikur nuk eshte e njejta.Ajo qe cudit eshte fakti qe pretendon se nuk njeh botoks e bisturi.Ska te keqe ,trend i kohes.Po pranojeni.

Vesa14/11/2017 07:07

Ci ka ndodhur Elit!?Te gjithe me kalimin e viteve moshohemi e plakemi.Po kjo?

Shto koment