FOTO/ Enca feston 22-vjetorin, shikoni çfarë ka ndodhur brenda ditëlindjes së saj!

FOTO/ Enca feston 22-vjetorin, shikoni çfarë ka ndodhur brenda ditëlindjes së saj!

18:15, 19/10/2017

Enca Haxhia ka patur edhe një arsye më tepër për të festuar. Megjithëse është prej shumë kohësh në skenën muzikore, Enca sot ka mbushur plotë 22 vjet.

Mbrëmjen që lamë pas këngëtarja Enca Haxhia ka festuar mes miqsh dhe të afërmish 22-vjetorin e lindjes.

Përmes postimeve të shumta në rrjete sociale dhe sidomos në SnapChat . Ajo ka treguar tortën, urimet si dhe të gjithë gëzimin që ajo ka përjetuar në ditën e saj më të lumtur.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram teksa shihet me tortë në dorë dhe disa tullumbace në formë të numrit 22.

Një nga komentuesit ditë më parë e ka pyetur ‘se sa lekë kërkon për një natë?’.

E indinjuar nga pyetjet, këngëtarja i është përgjigjur duke shkruar “100 milionë euro”, me çka ka bërë që edhe shumë fansa tjerë të replikojnë sërish, duke shkruar komente me të qeshura.

Enca theksojmë se është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme.

Ja disa nga momentet e festimeve të Encës në 22-vjetorin e lindjes.

 

 

22 !

A post shared by ENCA (@enca) on

 

 

 

Live Acoustic Session Today... Coming soon! #acoustic #live #ciao #universalmusic

A post shared by ENCA (@enca) on

 

 

 

A post shared by ENCA (@enca) on

 

 

When u take a pic of someone, and someone takes a pic of u ???? #vacationmode #peace

A post shared by ENCA (@enca) on

 

 

 

GoodMorning ????

A post shared by ENCA (@enca) on

 

 

 

#vacationmode

A post shared by ENCA (@enca) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment