FOTO/ Xhensila Myrtezaj 'nuse për shtëpi', shikoni çfarë bën për Bes Kallakun

FOTO/ Xhensila Myrtezaj 'nuse për shtëpi', shikoni çfarë bën për Bes Kallakun

19:03, 12/10/2017

Këngëtarja Xhensila Myretzaj ka pothuajse dy muaj që është martuar.

Vëmendje nuk është shuar akoma dhe Xhensila po vazhdon të jetë akoma e shumëkomentuar.

Këngëtarja sot në Instastory ka hedhur një video ku shihet se është në kuzhinë, teksa po përgatiste ushqimin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment