Toyota Yaris Benzine Gaz3,200 EUR

Publikuar më 16.01.2018
Informatat:
 • Emri:

  Ledion V
 • Telefoni:

  0696557904
 • Qyteti

  Tiranë
 • Çmimi

  3,200 EUR
Kontaktoni:
Gjenero nje kod te ri
Përshkrimi:

Toyota Yaris. 1.3 cc Benzine Gaz Kondicioner, Abs, Xhama elektrik, Pasqyra elektrike, goma te reja 95%, Disqe alumini, Vaj filtra te bera si dhe te gjitha sherbimet e tjera, Kambio manuale, letra te paguara deri ne maj te 2018, impianti ka 4 muaj qe eshte vendosur, Makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per prove.170.000km Cmimi 3200 Euro Cel: 069 65 57 904