Shitet Nissan Micra2,200 EUR

Publikuar më 07.10.2017
Informatat:
 • Emri:

  burbuqe
 • Telefoni:

  0694130735
 • Qyteti

  Tiranë
 • Çmimi

  2,200 EUR
Kontaktoni:
Gjenero nje kod te ri
Përshkrimi:

Shitet Nissan Micra 2004, 1.5 nafte. Makina eshte me kondicioner, cd radio, 5 dyer, mbyllje me pult, 2 celsa. Makina eshte me targa shqiptare dhe dokumentacion te rregullt. Takse vjetore, kontroll fizik, siguracion deri ne prill 2017.