84 m2 tek Ministria e Mbrojtjes + garazhd45,000 EUR

Publikuar më 05.12.2016
Informatat:
 • Emri:

  Enri
 • Telefoni:

  0666016160
 • Qyteti

  Tiranë
 • Çmimi

  45,000 EUR
Kontaktoni:
Gjenero nje kod te ri
Përshkrimi:

Shitet super apartament 1+1 me siperfaqe 84 m2 punime super cilesore me hapesira te bollshme si dhe pozicionim shum i mire orientimi me diell (jug-perendim) kati i 6.