Jepet me qera 800 m2 toke dhe 50 m2 ndertese ne Peze te Vogel (15 mij lek ne muaj).Me marrëveshje

Publikuar më 01.02.2018
Informatat:
 • Emri:

  Astrit
 • Telefoni:

  0686340091
 • Qyteti

  Tiranë
 • Çmimi

  15 ALL
Kontaktoni:
Gjenero nje kod te ri
Përshkrimi:

Jepet me qera 800 m2 toke dhe 50 m2 ndertes prane qendres Peze e Vogel buze rruges kryesore kombinat plepa prane shkolles 9 vjecare e rrethuar me avlli dhe kangjella (15 mij. lek ne muaj ).