Tirane, Penthouse for Rent 1+1 5th floor, 91 m² (Near ETC,) 400€Me marrëveshje

Publikuar më 16.01.2018
Informatat:
 • Emri:

  Andi
 • Telefoni:

  0682055343
 • Qyteti

  Tiranë
 • Çmimi

  400 EUR
Kontaktoni:
Gjenero nje kod te ri
Përshkrimi:

The apartment is located in the heart of Tirana, where you can be for a short time walking in areas like Block, the Faculty of Tirana, the Artificial Lake, the Qemal Stafa Stadium, Pazari i Ri, the Parliament of Tirana, Toptani Shopping Center, Europian Shopping Center, Coin etc

Specifications of the Apt, 91m Housing and Veranda 64m, 5th floor of a 11 floor new bulding, Apartment size consists of 1 bedroom and bathroom- 1 Living room
Spacious, 2 corridors and 1 toilet, and a really Greeny Relaxing Veranda !

Apartamenti ndodhet ne zemer te tiranes prane Etc, ku mund te jesh per nje kohe fare te shkurter duke ecur ne zona si Blloku, Fakultetin e Tiranes, Liqeni Artificial, Stadiumi Qemal Stafa,Pazari Ri,Parlamenti i Tiranes, Bashki,Qendra tregtare Etc,Coin, Toptani.

Specifikat e Apt-Ndertim i ri 91m Banim & 64m Verand, kati i 5 i nje godine 11 kateshe, Siperfaqja e banimit perbehet nga 1-dhome gjumi e bollshme- Salloni i ndenjes
I bollshem, 2 koridoret dhe 1 tualet, dhe Verandi Relakues i gjelberuar me pemishte.

Cel. : 0682055343
Price: 400€ /per month