Lajmi i fundit

'Benz'-i bën parakalim të gabuar dhe përplas 'Ford'-in, aksident i rëndë në Kavajë, ka të plagosur

  • b4b11f0898255cf1be42edc6bac40fbe

1 / 2

Të tjera

Denonco