Lajmi i fundit

EMRI/ Plagoset me armë zjarri në qendër të Shkodrës ish-deputeti dhe ish-kryetari i komunës Velipojë

  • 6add62b7fb9b8600aee29109f23da283

1 / 3

Të tjera

Denonco