EURO 2024 / Belgjikë-Rumani, publikohen formacionet zyrtare

EURO 2024 / Belgjikë-Rumani, publikohen formacionet zyrtare

20:32, 22/06/2024
A+ Aa A-

Takimi Belgjikë-Rumani mbyll llogaritë e javës së dytë të fazës së grupeve, me dy skuadrat që janë pjesë e Grupit E në EURO 2024.

Ndërsa jemi në prag të takimit që nis në orën 21:00 dhe që luhet në “RheinEnergieStadion”, trajnerët Tedesco dhe Iordanescu kanë zgjedhur formacionet si do zbresin në fushën e lojës skuadrat e tyre.

Belgjika do të kërkojë në këtë takim vetëm fitoren pasi ndeshjen e parë e humbën ndaj Sllovakisë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco