VIDEO/ Portugalia trefishon rezultatin me Fernandes, pasi Ronaldo i fali golin

19:21, 22/06/2024
A+ Aa A-

Portugalia ka trefishuar rezultatin në ndeshjen ndaj Turqisë.

10 minuta pas nisjes së pjesës së dytë, Kristiano Ronaldo ka dhënë një asist për mesfushorin e Manchesterit, Bruno Fernandes, i cili ka shënuar golin e tretë të ndeshjes, ndaj Turqisë, e cila nuk ka shënuar ende.

Ky për portugezët duhet të jetë dhe goli i mbylljes së llogarive me Turqinë në këtë ndeshje.

Pjesa e parë përfundoi 2 me zero në favor të portugezëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco