Tifozët shqiptarë e kroatë festojnë bashkë/ Berisha i përgëzon: Ju lumtë!

Tifozët shqiptarë e kroatë festojnë bashkë/ Berisha i përgëzon: Ju lumtë!

10:31, 19/06/2024
A+ Aa A-

Në prag të ndeshjes mes Shqipërisë dhe Kroacisë, tifozët shqiptarë dhe ata kroatë kanë festuar së bashku.

Madje edhe mediat e huaja flasin për një duel vëllazëror.

Kreu i opozitës, Sali Berisha ka postuar një foto nga festimet e tifozëve, duke i përgëzuar ata.

“Mbrëmë tifozët shqiptarë dhe kroatë në Hamburg duke festuar së bashku ! Ju lumtë!” shkruan Berisha.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco