Sot mbyllen ndeshjet e para në grupe, në fushë zbret Portugalia e Ronaldos, ja 2 sfidat e sotme në Europian

Sot mbyllen ndeshjet e para në grupe, në fushë zbret Portugalia e Ronaldos, ja 2 sfidat e sotme në Europian

09:03, 18/06/2024
A+ Aa A-

Raundi i parë i grupeve në Europian do të mbyllet me dy ndeshjet e sotme.

Në orën 18:00 Turqia do të përballet me Gjeorgjinë dhe në orën 21:00 Portugalia me Çekinë.

Të gjitha ndeshjet janë të vlefshme për grupin F.

NDESHJET E SOTME:

TURQI-GJEORGJI ORA 18:00

PORTUGALI-ÇEKI ORA 21:00

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco