Lajmi i fundit

ÇIM PEKA LIVE/ Konventa e Republikanëve, çfarë solli? I ftuar: Enri Ceno

Dita e katërt e EURO 2024/ Njihuni me tre sfidat e ditës së sotme, në fushë një nga pretendentet kryesore

Dita e katërt e EURO 2024/ Njihuni me tre sfidat e ditës së sotme, në fushë një nga pretendentet kryesore

09:03, 17/06/2024
A+ Aa A-

Sot është dita e 4-të e Europianit e cila do të ketë tre ndeshje të vlefshme për fazën e grupeve.

Në orën 15:00 Rumania do të përballet me Ukrainën në ndeshjen e parë të Grupit E.

Ndërsa  dueli i dytë i grupit do të luhet në orën 18:00 mes Belgjikës dhe Sllovakisë.

Sfida që do të mbyllë mbrëmjen është mes Austrisë dhe Francës.

Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren për ti marrë kreun Holandës e cila dje mposhti Poloninë me shifrat 2-1.

Ndeshjet:

RUMANI-UKRAINË ORA 15:00

BELGJIKË-SLLOVAKI ORA 18:00

AUSTRI-FRANCË ORA 21:00

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco