Sytë te Broja- takimi kundër Italisë mund të jetë vendimtar për të ardhmen e sulmuesit te Milani

Sytë te Broja- takimi kundër Italisë mund të jetë vendimtar për të ardhmen e sulmuesit te Milani

13:19, 15/06/2024
A+ Aa A-

Shqipëria do të përballet kundër Italisë, sonte në orën 21:00 te stadiumin i qytetit të Dortmundit, “Signal Iduna Park”.

Ashtu siç ka ditë që raportohet, gjigandët italian të Milanit janë në vëzhgim të sulmuesit shqiptar dhe thuhet se takimi i sotëm i kuqezinjve kundër “axurrëve” do të jetë vendimtar për fatet e tij.

Vëzhgues të ekipit të Milanit do të jenë të pranishëm në shkallët e stadiumit të Dortmundit, ku do të shikojnë nga afër Brojën. Një gol sonte, mund t’i hapë një rrugë të ndritur shqiptarit në të ardhmen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco