Paralajmërohet stuhi e fuqishme, Tifozat Kuq e Zi detyrohen të ndryshojnë planet e grumbullimit

Paralajmërohet stuhi e fuqishme, Tifozat Kuq e Zi detyrohen të ndryshojnë planet e grumbullimit

12:22, 15/06/2024
A+ Aa A-

Mot i keq dhe një stuhi e fuqishme paralajmërohet se do të kap të gjithë qytetin e Dortmundi ditën e sotme, duke bërë kështu që shumica e organizimeve në qytet të anulohen.

Për këtë arsye edhe grupimi “Tifozat Kuq e Zi” është detyruar që të ndryshoi vendin e grumbullimit dhe të marshimit për në stadium.

Për më tepër ata kanë shpërndarë njoftimin me anë të faqeve të tyre zyrtare në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco