Alan Shearer: Ja pse Skocia do t’ia bëjë jetën e vështirë Gjermanisë

Alan Shearer: Ja pse Skocia do t’ia bëjë jetën e vështirë Gjermanisë

10:26, 14/06/2024
A+ Aa A-

Nga Alan Shearer, BBC

Unë mendoj se nëse do të luash kundër Gjermanisë, atëherë ndoshta koha më e mirë për të luajtur ndaj tyre është në ndeshjen.

Kjo për shkak se ata do të jenë nën presion

Përveç lojtarëve të Skocisë, stafit dhe të gjithë tifozëve të tyre, të gjithë të tjerët do të presin që Gjermania të fitojë.

Unë mendoj se ata do t’ia bëjnë jetën vërtet të vështirë Gjermanisë këtë mbrëmje.

Dhe, nëse marrin një pikë sonte, mund ta imagjinoni se çfarë do të bënte kjo për besimin e tyre në dy ndeshjet e ardhshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco