Lajmi i fundit

FOTO/ Mbytja e dy të miturve në liqenin e Prushit, nxirret trupi i pajetë i një prej fëmijëve

VIDEO/ 'Tornado' e papritur ndërpret ndeshjen e futbollit, merr lojtarin dhe e ‘fluturon’ në ajër

VIDEO/ 'Tornado' e papritur ndërpret ndeshjen e futbollit, merr lojtarin dhe e ‘fluturon’ në ajër

22:30, 21/07/2021
A+ Aa A-

Një stuhi e papritur pluhuri ndërpreu për disa çaste një ndeshje lokale futbolli të zhvilluar të martën në Bolivi.

Kjo dukuri natyrore ndodhi ndërsa lojtarët ishin në mes të fushës për finalen e një gare në komunën Akokalla./ VOA/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

era22/07/2021 12:01

Era peshtjellcë nuk ka marrë lojtarin me e "fluturu" po një bluzë te zezë.

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco