Lajmi i fundit

LIVE SYRI TV/ Ekonomi Plus me Klaudja Karabollin

VIDEO/ Shihni momentin kur Southgate u kërkon lojtarëve të gjuajnë penalltitë

VIDEO/ Shihni momentin kur Southgate u kërkon lojtarëve të gjuajnë penalltitë

13:34, 16/07/2021
A+ Aa A-

Marcus Rashford, Jadon Sancho dhe Bukayo Saka humbën penalltitë në finale, duke bërë që Italia të fitonte Kampionatin Evropian.

Dëshpërimi vërehej qartë në fytyrat e tyre dhe sikur kjo të mos mjaftonte, ata u fyen nga tifozët e Anglisë.

Sot është publikuar një video nga momenti kur trajneri i Anglisë, Gareth Southgate, u kërkon të tre futbollistëve të marrin përgjegjësinë për t’i gjuajtur ato.

Tek të tre vërehet një guxim i madh dhe aspak frikë në sytë e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco