VIDEO/ Dopietë e Benzema, Franca përmbys rezultatin ndaj Portugalisë

VIDEO/ Dopietë e Benzema, Franca përmbys rezultatin ndaj Portugalisë

22:17, 23/06/2021
A+ Aa A-

Karim Benzema dhe Franca përmbysin rezultatin 2-1 ndaj Portugalisë. Pogba pason një top perfekt për  sulmuesi e Real Madrid, i cili nuk gabon përballë Hugo Lloris.

Tani për tani, me 2-1 në favor të Francës dhe fitoren momentale të Hungarisë ndaj Gjermanisë, Portugalia do të eliminohej.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco