VIDEO/ Perlë e Lewandowskit, Polonia ngushton shifrat

VIDEO/ Perlë e Lewandowskit, Polonia ngushton shifrat

19:26, 23/06/2021
A+ Aa A-

Polonia ka ngushtuar shifrat 1-2 në përballjen ndaj Suedisë, e vlefshme për grupin E në Kampionatin Europian.

Në minutën e 61’ ishte i përhershmi Robert Lewandowski ai i cili shënoi një supergol për polakët.

Ndërkohë sfida tjetër e grupit E mes Sllovakisë dhe Spanjës është 0-4.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco