Lajmi i fundit

Tragjedi në familjen Ballack, humb jetën djali i legjendës së Gjermanisë

VIDEO/ Spanja në avantazh, portieri sllovak shkakton autogol qesharak

VIDEO/ Spanja në avantazh, portieri sllovak shkakton autogol qesharak

18:37, 23/06/2021
A+ Aa A-

Autogol të tillë rrallë në kanë parë sytë...

Në fakt, është i rrallë sepse topi i goditur nga Sarabia preku traun e portës dhe u ngrit shumë lart.

Portieri Dubravka bën një veprim totalisht amatori, teksa në tentativë për ta dërguar në goditje këndi topin e fut në portën e tij…

Spanjë në avantazh 1-0 kundër Sllovakisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco