Formacionet zyrtare: Spanjë – Poloni

Formacionet zyrtare: Spanjë – Poloni

20:25, 19/06/2021
A+ Aa A-

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Spanjës dhe Polonisë.

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Estadio de La Cartuja” të Sevillës, e vlefshme për Grupin E të Euro 2020, ku bëjnë pjesë Suedia dhe Sllovakia.

Spanja e nisi Europianin me barazim 1-1 kundër Suedisë, ndërsa Polonia u mposht nga Sllovakia 2-1. Spanjollët synojnë të arrijnë fitoren e parë sonte, ndërsa edhe polakët kanë nevojë për pikë.

Formacionet zyrtare:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco