E ëma e Ronaldos parandjeu golin ndaj Hungarisë dhe... Portugalinë në finale

E ëma e Ronaldos parandjeu golin ndaj Hungarisë dhe... Portugalinë në finale

08:53, 17/06/2021
A+ Aa A-

Dolores Aveiro, mamaja e Cristiano Ronaldos, kishte parandier golin e të birit në ndeshjen me Hungarinë.

Për mediat portugeze, ajo ishte shprehur se CR7 do të shënonte.

Dhe ashtu ndodhi, ylli portugez shënoi dy herë, duke hyrë në histori si shënuesi më i mirë në Europian.

Ndërkohë, e pyetur nëse ishte prezente në Budapest, Dolores tha se do të ishte në ndeshje, vetëm nëse Portugalia shkon në finalen e Londrës më datë 11 korrik.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco