FOTO/ Dalin pamjet e para pas atakut kardiak, ja si është gjendja e Eriksen

FOTO/ Dalin pamjet e para pas atakut kardiak, ja si është gjendja e Eriksen

19:23, 12/06/2021
A+ Aa A-

Në ndeshjes midis Danimarkës dhe Finlandës, mesfushori Christian Eriksen pësoi infarkt në fushë, çka trishtoi fansat e futbollit në mbarë botën.

Gjiganti mediatik “Bein Sport” ka bërë të ditur gjendjen momentale të mesfushorit.

Gazeta shkruan se Eriksen është në gjendje të qëndrueshme dhe është dërguar në spital.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco