Kursi i këmbimit, euro dhe dollari sot, 12 qershor 2024

Kursi i këmbimit, euro dhe dollari sot, 12 qershor 2024

07:16, 12/06/2024
A+ Aa A-

Kursi i këmbimit, euro dhe dollari sot, 12 qershor 2024, sipas Bankës së Shqipërisë.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco