Lajmi i fundit

Dy vëllezër tentojnë të vrasin një 25-vjeçar, njeri prangoset tjetri në kërkim

Këmbimi valutor 8 dhjetor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Këmbimi valutor 8 dhjetor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

08:24, 08/12/2023
A+ Aa A-

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 94 lekë dhe do shitet me 95 lekë.

Monedha evropiane euro do blihet me 101.4 lekë dhe do shitet me 102.3 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 107.1 lekë dhe do shitet me 108.1.

Ndërkohë paundi britanik sot do blihet me 118 lekë dhe do të shitet me 119 lekë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco