Këmbimi valutor 4 dhjetor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

Këmbimi valutor 4 dhjetor/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro

09:25, 04/12/2023
A+ Aa A-

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 93 lekë dhe do shitet me 94.5 lekë.

Monedha evropiane euro do blihet me 101.4 lekë dhe do shitet me 102.5 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 106.5 lekë dhe do shitet me 108.

Ndërkohë paundi britanik sot do blihet me 117.6 lekë dhe do të shitet me 119.1 lekë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco