Këmbimi valutor 21 prill/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

Këmbimi valutor 21 prill/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro

08:54, 21/04/2023
A+ Aa A-

Dollari amerikan ka pësuar sërish një rënie ditën e sotme. Në tregun e këmbimit valutor një dollar amerikan do të blihet me 101.6 lekë dhe do të shitet me 102.6 lekë.

Monedha evropiane në Shqipëri do të blihet me 111.6 lekë dhe do të shitet me 112.4 lekë.

Franga zvicerane do të blihet me 113 lekë dhe do të shitet me 114. Ndërsa paundi britanik do të blihet me 126 lekë dhe do të shitet me 127 lekë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco