Kursi i këmbimit/ Me sa lek këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

Kursi i këmbimit/ Me sa lek këmbehet sot euro, dollari dhe paundi britanik

10:26, 24/10/2021
A+ Aa A-

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje të lehtë e Dollarit dhe një rënie të lehtë të Paundit Britanik dhe Franges Zvicerane. Ndërkohë Euroja nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104 Shitet 104.8

Euro: Blihet 121.4 Shitet 122

Paundi Britanik: Blihet 143 Shitet 144

Franga Zviceriane: Blihet 113.4 Shitet 114.3

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Emigranti.24/10/2021 16:56

Atëherë nuk egziston kriza energjetike por kriza e rrogave se nuk u mjaftojnë ata që marrin tani.

Shto koment

Denonco