Lajmi i fundit

Pistat e hetimit: Nga hakmarrja deri te konfliktet e të ‘fortëve’, gjenden dy armë zjarri në makinën e autorëve

Rikthim i parave me blerjet Online

Rikthim i parave me blerjet Online

09:20, 18/09/2021
A+ Aa A-

Ne i kemi lehtësuar blerjet online dhe i kemi bërë më të thjeshta tani! Ne kemi krijuar një mënyrë të shpejtë dhe praktike me të cilën jo vetëm që mund të blini online në dyqanin e dëshiruar, por edhe keni mundësi të përfitoni. Ju tashmë keni  mundësinë për të kursyer kohë dhe para.

myWorld Plug-in shtojca është opsion shumë praktik, në fakt është një shtojcë e përshtatur për shfletuesit Firefox, Chrome dhe Safari, në mënyrë që klientët të jenë gjithmonë të azhurnuar dhe të mos humbasin përfitimet nga blerjet e tyre.Kjo shtojcë informon klientët kur kërkojnë dyqanet në "google" nëse ajo është një kompani partnere dhe e lidh automatikisht për të blerë nëpërmjet platformës myWorld në mënyrë që të marrë përfitimet nga blerjet.

Si konsumator dhe anëtarë i komunitetit më të madh të përfitimeve - myWorld,  ju keni mundësi të panumërta që të bëni blerje dhe të merrni përfitime. Me çdo blerje që bëni tek kompanitë partnere online, ju përfitoni Cashback dhe ShoppingPoints.

Blerja online me myWorld është një eksperiencë shumë e veçantë, dhe përfitimet mund të merren nga më shumë se 100 partnerë online - përfitime këto të cilat nuk mund t'i merrni nëse bëni blerje të rëndomta në internet. Partnerët tanë më aktualë në internet janë: Booking.com, AliExpress.com, Nike.com, Rakupen.mk, Kiwi.com, TravelWorld.com,AeganAirlines dhe shumë të tjerë.

Me myWorld plug-in, kursimet nga blerjet në internet tani janë më të lehta se kurrë. Ju vetëm duhet të regjistroheni një herë dhe të instaloni shtojcën e cila ju siguron që gjithmonë të përfitoni Cahsback dhe ShoppingPoints. Gjeni kompaninë partnere përmes Google shfletuesit dhe thjesht, klikoni!

Më shumë informacion në lidhje me këtë shërbim mund të gjeni këtu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco