Muaji i festave, Big Market i ri në Fier sjell qindra oferta

Muaji i festave, Big Market i ri në Fier sjell qindra oferta

11:36, 12/12/2020
A+ Aa A-

Në muajin e festave Big Market nuk i ndal surprizat. Me parimin 'klienti është i pari', rrjeti vjen me Big Marketin më të ri në qytetin e Fierit. 

I vendosur në lagjen “8 Shkurti”, me një sipërfaqe të konsiderueshme, ky Big Market do të jetë një eksperiencë e veçantë për çdo klient besnik. 

Qytetarët do të gjejnë aty një gamë të gjerë të produkteve në ofertë dhe 1+1 falas. Ky supermarket tregton në kushtet më të mira dhe asetet moderne rreth 30.000 produkte ekskluzive, gamën bio, organike, produkte tekstile, elektroshtepiake të vogla etj.

Hapja e supermarketit të ri ishte një sukses që në ditën e parë. Menjëherë klientët përqafuan ofertat dhe shërbimin e stafit të Big Market. Cilësia e lartë e produkteve mban vulat e autoriteteve europiane dhe vendase, ndërkohë për besimin e klientëve kujdeset stafi i Big Market.

Rrjeti i supermarketeve shqiptare po ecën me hapa të sigurtë për të plotësuar kërkesat e konsumatorëve dhe premtimin “Di Çfarë Zgjedh”!

Muaji dhjetor do të sjellë qindra oferta dhe çmime promocionale të pakonkurrueshme!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco