Aeroporti i Prishtinës njofton për fluturimet e riatdhesimit, javën e parë të majit

Aeroporti i Prishtinës njofton për fluturimet e riatdhesimit, javën e parë të majit

13:00, 27/04/2020
A+ Aa A-

Aeroporti i Prishtinës njoftoi për fluturimet  e programuara nga data 1 maj deri më 8 maj 2020 si vijon:

1 maj 2020/ Një fluturim
EW5703 Prishtinë-Dusseldorf (ora 10:35)
EUROWINGS

2 maj 2020/ Një fluturim
EW5713 Prishtinë-Stuttgart (ora 10:40)
EUROWINGS

Vëmendje: për fluturime në kthim ju lutemi që të drejtoni pyetjet tuaja në Ambasadën e Kosovës në shtetin ku ndodheni, ndërsa për bileta kontaktoni drejtpërdrejt Kompanitë Ajrore dhe Agjencionet.

Për më tej, ju lusim që të keni mirëkuptim dhe për dokumente udhëtimi kontaktoni autoritetet relevante dhe përcillni informacionin e Ambasadave/Zyreve të Huaja në Kosovë në faqet e tyre zyrtare

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco