FOTO/ Ndalohen fluturimet nga dhe drejt disa vendeve të Europës

FOTO/ Ndalohen fluturimet nga dhe drejt disa vendeve të Europës

17:03, 21/03/2020
A+ Aa A-

Nga mesanata e ditës së nesërme do të ndalohen fluturimet ajrore nga dhe për në Gjermani, Austri, Zvicër dhe Hungari.

Lajmin e ka bërë të ditur në Facebook, ministria e Infrastrukturës dhe energjisë.

Këto ndalime janë bërë në kuadër të masave anti-covid-19 shkruhet në reagiminin e ministrisë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco