Kursi i këmbimit valutor, 2 nëntor 2019

Kursi i këmbimit valutor, 2 nëntor 2019

07:38, 02/11/2019

Banka e Shqipërisë llogarit dhe publikon kursin zyrtar të këmbimit. Kursi sot është: 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco