Kursi i këmbimit, euro dhe dollari sot, 18 qershor 2019

Kursi i këmbimit, euro dhe dollari sot, 18 qershor 2019

08:04, 18/06/2019

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco