Kursi i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot, 16 maj 2019

Kursi i këmbimit valutor, euro dhe dollari sot, 16 maj 2019

07:56, 16/05/2019

Kursi zyrtar i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë:

Image
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco